Naposledy zobrazené

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

VINCI8S - prestížny subwoofer

Cena 445.20
Dostupnosť: na sklade
Vyberte si farbu.:
biela
biela 0.000
čierna
čierna 0.000
Cena bez DPH: 371.00
Výrobca: Apart
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Aktívny subwoofer s výkonným zosilňovačom je vyrobený tak, aby reprodukoval hlboké basy aj pri nízkej hladine akustického tlaku. Vďaka diskrétnemu dizajnu a malým rozmerom sa subwoofer ľahko integruje aj do najnáročnejších priestorov.

Perfektne sa hodí k policovým reproduktorm VINCI4 a VINCI5 alebo k prestížnym skrinkovým reproduktorm VINCI7. Je to ideálna kombinácia pre obchody, reštaurácie alebo zasadačky. Pre domy a byty je VINCI8S výborné audio riešenie, keďže subwoofer je kompatibilný s väčšinou domácich kín a AV receiverov.

Na zadnej strane subwooferu sa nastavuje deliaca frekvencia a hlasitosť, takže si môžete sami zladiť VINCI8S s ostatnými reproduktormi. Subwoofer je možné nastaviť tak, že sa po niekoľkých minútach bez audio signálu automaticky prepne do režimu standby.

VINCI8S je navrhnutý s 8” basovým reproduktorom s vysokým zdvihom a bas reflexom. Skrinka vyrobená z MDF dosky je s vysokým leskom. Typicky, ako všetky reproduktory z rady VINCI, aj subwoofer má magnetickú odnímateľnú miriežku. Naviac, VINCI8S má gumené špicaté nožičky, ktoré umožňujú jednoduché umiestnenie a perfektnú kvalitu zvuku. 

 

Typ
aktívny subwoofer
Napájanie
230 VAC
Nízkoimpedančný dynamický výkon
125 W
SPL 1 W/1 m
89 dB
max SPL 1m
109 dB
Frekvenčný rozsah
20 – 180 Hz
Impedancia meniča
4 Ohm
Reproduktor
8”, papier
Rozmery (VxŠxH)
345 x 262 x 405 mm
Hmotnosť
12,50 kg
IP krytie
20
Materiál mriežky
látka
Materiál konštrukcie
drevo
Farba
biela, čierna

Vytvorené systémom ClickEshop.sk